przegladkoninski.pl

Obaj kibicują polskiej reprezentacji podczas mistrzostw świata. Mecz będą oglądać w domu, ale dopingują też naszych piłkarzy bardziej spektakularnie. Marek Szczekutowski z Półwioska Lubstowskiego  z synem Gracjanem postanowili pomalować swojego volkswagena w barwach narodowych. Trudno go nie zauważyć na drodze.

Samo malowanie trwało dwa dni. Dziś biało-czerwony volkswagen, rocznik 91, z orłem na masce i napisem z boku „łączy nas piłka” wyjechał po raz pierwszy na ulice. – Chcieliśmy, żeby coś się działo – mówi Marek Szczekutowski. Razem z synem Gracjanem wpadli na pomysł, by właśnie w taki sposób uczcić udział polskiej reprezentacji w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji.

– Oczywiście będziemy kibicować dzisiaj naszym orłom – mówią. Wierzą, że Polacy wygrają z Kolumbią, ale nawet gdyby się to nie udało, samochodu przemalowywać nie planują. – Będziemy tak długo nim jeździć aż kolory się zmyją – mówią. – Zresztą prędzej „zejdą” naklejki, ale barwy zostaną.

adminInformacjeObaj kibicują polskiej reprezentacji podczas mistrzostw świata. Mecz będą oglądać w domu, ale dopingują też naszych piłkarzy bardziej spektakularnie. Marek Szczekutowski z Półwioska Lubstowskiego  z synem Gracjanem postanowili pomalować swojego volkswagena w barwach narodowych. Trudno go nie zauważyć na drodze. Samo malowanie trwało dwa dni. Dziś biało-czerwony volkswagen, rocznik 91,...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
404 razy przeczytano