30 grudnia 2017 roku państwo Marta i Tadeusz Kucharscy ze Ślesina obchodzili 55. rocznicę ślubu. Z tej okazji w święto Trzech Króli w kościele parafialnym Mszę św. w intencji Jubilatów odprawił proboszcz ks. prałat Leszek Rybka. Jak podkreślił w homilii, państwo Kucharscy dają piękny przykład wierności przysiędze małżeńskiej i zaświadczają, ze jej dochowanie jest możliwe.

Marta Idziak i Tadeusz Kucharski pobrali się 30 grudnia 1962 roku. Mieszkali w różnych zakątkach Polski. Ponad 30 lat temu osiedli na stałe w Ślesinie. Wychowali trzy córki. Mają dziewięcioro wnuków oraz jednego prawnuka.

Pasją pana Tadeusza jest dziennikarstwo. Przez 25 lat współpracował z takimi redakcjami jak: „Gazeta
Poznańska’i „Przegląd Koniński”, „Przegląd Ślesiński”, „Gazeta Ślesińska”, a nawet „Ład Boży”. Od wydania
pierwszego numeru„Gazety Ślesińskiej”jest jej stałym współtwórcą. Zawsze zainteresowany sprawami lokalnej społeczności. Wraz z małżonką otwarci na drugiego człowieka, życzliwi i pełni pogody ducha.

Źródło: Gazeta Ślesińska nr 1 / 2018

adminInformacje30 grudnia 2017 roku państwo Marta i Tadeusz Kucharscy ze Ślesina obchodzili 55. rocznicę ślubu. Z tej okazji w święto Trzech Króli w kościele parafialnym Mszę św. w intencji Jubilatów odprawił proboszcz ks. prałat Leszek Rybka. Jak podkreślił w homilii, państwo Kucharscy dają piękny przykład wierności przysiędze małżeńskiej i zaświadczają, ze...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
380 razy przeczytano