facebook.com/osp.slesin/

Zwłoki 49-letniego mężczyzny wyciągnęli strażacy ze stawu w miejscowości Szyszyn, w gminie Ślesin. Jego poszukiwania trwały od wczoraj.

49-letni mieszkaniec gminy Ślesin wyszedł z domu we wtorek, około południa. Kiedy nie wrócił następnego dnia, rodzina powiadomiła policję. Tropy wiodły do stawu w miejscowości Szyszyn, przy którym żona zaginionego znalazła jego rzeczy.

W akcji poszukiwawczej uczestniczyli strażacy z Konina oraz druhowie z OSP Ślesin i Szyszyńskie Holendry.

Dzisiaj rano policja otrzymała sygnał o dryfujących w stawie zwłokach. Na miejsce ponownie udali się strażacy z Konina.
– Ciało zostało wyciągnięte na brzeg – poinformował kilkanaście minut temu Sebastian Andrzejewski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Koninie. – To poszukiwany 49-latek – potwierdził Marcin Jankowski, rzecznik prasowy KMP w Koninie.

Okoliczności i przyczynę śmierci wyjaśni wszczęte dochodzenie.
zdj. OSP Ślesin
Źródło: Anna Chadaj – Przegląd Koniński
adminKronika policyjnaZwłoki 49-letniego mężczyzny wyciągnęli strażacy ze stawu w miejscowości Szyszyn, w gminie Ślesin. Jego poszukiwania trwały od wczoraj. 49-letni mieszkaniec gminy Ślesin wyszedł z domu we wtorek, około południa. Kiedy nie wrócił następnego dnia, rodzina powiadomiła policję. Tropy wiodły do stawu w miejscowości Szyszyn, przy którym żona zaginionego znalazła jego...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
382 razy przeczytano