LM.pl
 Kierowcy samochodu osobowego marki Audi A4 poszukują konińscy policjanci. Najprawdopodobniej jest on odpowiedzialny za śmiertelne potrącenie rowerzystki.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 29 listopada około godz. 16:00 w miejscowości Wygoda, na trasie między Ślesinem a Licheniem. Kierujący Audi A4 prawdopodobnie wykonując manewr wyprzedzania nie zachował należytej odległości i uderzył w rowerzystkę. Sprawca nie udzielił pomocy i odjechał. Jadąca rowerem starsza kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie zmarła następnego dnia.

Policjanci wyjaśniający okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratury, ustalili że sprawca poruszał się Audi A4, rok produkcji 1995-97. W wyniku zdarzenia pojazd uszkodzony ma wkład prawego lusterka, prawy kierunkowskaz i elementy prawego zderzaka. Każdy kto posiada informacje na temat zdarzenia oraz poszukiwanego kierowcy, proszeni są o kontakt z policją pod numerem telefonu: (63) 247-25-00, lub 997.

adminKronika policyjna Kierowcy samochodu osobowego marki Audi A4 poszukują konińscy policjanci. Najprawdopodobniej jest on odpowiedzialny za śmiertelne potrącenie rowerzystki. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 29 listopada około godz. 16:00 w miejscowości Wygoda, na trasie między Ślesinem a Licheniem. Kierujący Audi A4 prawdopodobnie wykonując manewr wyprzedzania nie zachował należytej odległości i uderzył...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
713 razy przeczytano