przegladkoninski.pl

Konińska policja prezentuje sylwetkę kolejnego dzielnicowego z naszego powiatu. Tym razem to funkcjonariusz Komisariatu Policji w Ślesinie. Młodszy aspirant Mirosław Lewandowski służy w policji od 2007 r, a dzielnicowym jest od 2012 r. Prywatnie jest mężem i ojcem dwóch synów w wieku 12 i 19 lat. Wśród zainteresowań wymienia filatelistykę.

Jego rejon służbowy to: Głębockie, Konstantynowo, Żółwieniec, Ostrowy, Stanisławowo, Kijowiec, Szyszyn, Ostrowąż, Marianowo, Biskupie, Biele, Florentynowo, Dąbrowa, Lizawy, Goranin, Goraninek, Rębowo, Różnowa, Sarnowa, Kolonia Sarnowa, Lubomyśle, Mikorzyn, Honoratka, Honoratka Władysławów, Holendry Szyszyńskie, Szyszyn, Szyszyn – Teodorowo, Szyszynek, Szyszyn Helenowo.

Do zadań priorytetowych dzielnicowego należy ograniczenie i dążenie do całkowitego wyeliminowania wykroczeń i negatywnych zachowań związanych ze spożywaniem alkoholu, zakłócenia porządku publicznego, wybrykami chuligańskimi oraz nieprawidłowego parkowania pojazdów w rejonie przyległym do ośrodków wczasowych.

Źródło: Olga Boksa – Przegąd Koniński
adminKronika policyjnaKonińska policja prezentuje sylwetkę kolejnego dzielnicowego z naszego powiatu. Tym razem to funkcjonariusz Komisariatu Policji w Ślesinie. Młodszy aspirant Mirosław Lewandowski służy w policji od 2007 r, a dzielnicowym jest od 2012 r. Prywatnie jest mężem i ojcem dwóch synów w wieku 12 i 19 lat. Wśród zainteresowań wymienia...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
616 razy przeczytano