przegladkoninski.pl

Nawet 10 lat w więzieniu może spędzić mieszkaniec gminy Ślesin zatrzymany za włamanie do garażu i kradzież wartego 1.500 zł silnika od motorówki. 24-latka złapali ślesińscy policjanci wraz z kolegami z Wydziału Rryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Włamanie miało miejsce w okresie pomiędzy 21 lipca a 14 sierpnia. Właściciel łódki i silnika początkowo nie zauważył swojej straty, ponieważ włamywacz dostał się do blaszanego garażu poprzez rozerwanie z tyłu obudowy. Ukradł stamtąd zaburtowy silnik marki Suzuki o wartości 1.500 zł. Zastawił go w lombardzie, skąd odzyskali go policjanci, natomiast sam włamywacz został zatrzymany w środę, 14 sierpnia i od razu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. – Przyznał się do jego popełnienia i przyznał, że powodem kradzieży była chęć łatwego zarobku, o czym zresztą świadczy zastawienie silnika w lombardzie – mówi Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji. Złodziejowi grozi do 10 lat więzienia.

Tekst: Olga Boksa – Przegląd Koniński
adminKronika policyjnaprzegladkoninski.pl Nawet 10 lat w więzieniu może spędzić mieszkaniec gminy Ślesin zatrzymany za włamanie do garażu i kradzież wartego 1.500 zł silnika od motorówki. 24-latka złapali ślesińscy policjanci wraz z kolegami z Wydziału Rryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Włamanie miało miejsce w okresie pomiędzy 21 lipca a 14 sierpnia. Właściciel...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
120 razy przeczytano