przegladkoninski.pl

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie wspólnie z funkcjonariuszami Straży Pożarnej oraz pracownikami Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” skontrolowali ośrodki oraz przeprowadzili pogadanki z dziećmi wypoczywającymi nad konińskimi akwenami.

Podczas półkolonii na terenie Konina oraz letniego obozu w Ośrodku Wypoczynkowym w Gwarku policjanci wraz z Państwową Strażą Pożarną i Państwową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną przeprowadzili kontrole obiektów wypoczynkowych pod kątem zachowania zasad bezpieczeństwa i zasad przeciwpożarowych.

Dzieci usłyszały jak bezpiecznie zachowywać się nad wodą, w czasie prac polowych oraz dowiedziały się o udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej.
– Żadna ze służb nie miała uwag co do przeprowadzonej kontroli, jednakże wszystkie wykazały potrzebę ich realizacji, tak by mieć pewność, że wszystkie miejsca wypoczynku są dobrze przygotowane na goszczenie w nich dzieci – mówi Adrianna Karwowska-Kuna z Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

 

Źródło: Anna Chadaj – Przegląd Koniński

adminKronika policyjnaFunkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie wspólnie z funkcjonariuszami Straży Pożarnej oraz pracownikami Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” skontrolowali ośrodki oraz przeprowadzili pogadanki z dziećmi wypoczywającymi nad konińskimi akwenami. Podczas półkolonii na terenie Konina oraz letniego obozu w Ośrodku Wypoczynkowym...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
303 razy przeczytano