7-letni chłopiec w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Poznaniu po wypadku, do którego doszło 7 sierpnia na Jeziorze Ślesińskim. Zderzyły się dwa skutery.

Jak informuje Adrianna Karwowska-Kuna z Komendy Miejskiej Policji w Koninie – do wypadku doszło około godziny 17.20 na wysokości ośrodka Wiktorówka na Jeziorze Ślesińskim.
– W wyniku zderzenia dwóch skuterów wodnych ranny został 7-letni chłopiec, który jako pasażer pływał na jednym z nich – mówi. – Nieprzytomny, z urazem głowy został przewieziony do szpitala lotniczym pogotowiem ratunkowym. Jego stan określono jako ciężki. Mężczyźni kierujący skuterami nie doznali obrażeń.

Okoliczności wypadku ustala konińska policja. Funkcjonariusze apelują jednocześnie o zachowanie szczególnej ostrożności na wodzie, gdzie – w związku z panującymi upałami – nie brakuje wypoczywających! Brawura i nadmierna prędkość może skończyć się tragicznie.

Źródło: przegladkoninski.pl

Materiał TV Wielkopolska.

___________

 

Wypadek na jeziorze Ślesińskim. Po zderzeniu motorówek w ciężkim stanie jest siedmioletni chłopiec.

Do tragedii doszło wczoraj około godziny 17.20 w Ślesinie. Na wysokości campingu „Wiktorówka” około 40-letni mieszkaniec gminy Ślesin, pływając skuterem wodnym w trakcie wykonywania manewru uderzył w drugi skuter, którym płynął ojciec z 7-letnim dzieckiem. Chłopiec najprawdopodobniej uderzył głową w kierownicę.

– Dokładne okoliczności zdarzenia są w trakcie wyjaśniania – mówi Adrianna Karwowska-Kuna z konińskiej policji.

Na miejscu niemal natychmiast pojawilła się karetka pogotowia. Ratownicy wezwali śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nieprzytomne dziecko zostało przetransportowane do szpitala w Poznaniu. Kierujący skuterami byli trzeźwi.

Źródło: Aleksandra Braciszewska – Benkahla – LM.pl

adminKronika policyjna7-letni chłopiec w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Poznaniu po wypadku, do którego doszło 7 sierpnia na Jeziorze Ślesińskim. Zderzyły się dwa skutery. Jak informuje Adrianna Karwowska-Kuna z Komendy Miejskiej Policji w Koninie – do wypadku doszło około godziny 17.20 na wysokości ośrodka Wiktorówka na Jeziorze Ślesińskim. –...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
653 razy przeczytano