przegladkoninski.pl

Policjanci ze Ślesina przy pomocy kolegów z wydziału kryminalnego konińskiej komendy zatrzymali dwóch mieszkańców Konina. 22- i 34-latek usłyszeli zarzut kradzieży, a ich łupem padły firmowe noże i środki owadobójcze za ponad 10 tys. złotych.

Zatrzymani mieszkańcy Konina na „gościnne występy” – jak czasem mówią policjanci – wybrali się w poniedziałek 22 lipca i w sobotę 27 lipca. W pierwszym terminie pojawili się w sklepie w Ślesinie. Ukradli stamtąd noże Fiskars o wartości blisko 6900 zł. Natomiast w sobotę „odwiedzili” sklep w Skulsku, gdzie ich łupem padły środki owadobójcze za ponad 3400 zł.

Jak mówi Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej komendy, we wtorek 13 sierpnia zostali zatrzymani i przewiezieni do Komisariatu Policji w Ślesinie, gdzie prowadzone było postępowanie. Jeszcze tego samego dnia usłyszeli zarzut kradzieży, do którego się przyznali. Skradzionych towarów nie udało się odzyskać, noże i środki owadobójcze zdążyli już sprzedać w Koninie.

Mężczyznom grozi po 5 lat więzienia.

Tekst: Olga Boksa – Przegląd Koniński
adminKronika policyjnaprzegladkoninski.pl Policjanci ze Ślesina przy pomocy kolegów z wydziału kryminalnego konińskiej komendy zatrzymali dwóch mieszkańców Konina. 22- i 34-latek usłyszeli zarzut kradzieży, a ich łupem padły firmowe noże i środki owadobójcze za ponad 10 tys. złotych. Zatrzymani mieszkańcy Konina na „gościnne występy” – jak czasem mówią policjanci – wybrali się w poniedziałek 22 lipca...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
134 razy przeczytano