LM.pl

Przez trzy dni podpływał do domku letniskowego rowerkiem wodnym i kradł znajdujące się w nim przedmioty. Pomysłowemu włamywaczowi grozi za ten czyn do dziesięciu lat więzienia.

O włamaniu do domku letniskowego policjanci z komisariatu w Ślesinie powiadomieni zostali na początku kwietnia. Z budynku zginął sprzęt RTV i AGD, akcesoria warsztatowe, artykuły chemiczne, a nawet… wiklinowy koszyk. Wartość skradzionych rzeczy wyceniona została na dziesięć tysięcy złotych. 

Policji udało się namierzyć i zatrzymać 36-letniego sprawcę czynu. Okazało się, że jego sposób na włamanie był niezwykle pomysłowy. Mężczyzna przez trzy dni z rzędu podpływał do domku letniskowego rowerkiem wodnym, umieszczał na nim skradzione przedmioty i wracał na drugi brzeg. Policjanci sprawcę namierzyli szybko, ten jednak ukrywał się się na terenie Poznania.

lm.pl
LM.pl

Okazało się również, że to nie pierwsze przestępstwo popełnione przez 36-latka. Na szczęście policjantom udało się odzyskać skradzione przez mężczyznę przedmioty i zwrócić jej właścicielowi. Za swój czyn włamywacz odpowiadać będzie przed sądem. Grozi mu do dziesięciu lat więzienia. 

źródło / fot. konin.policja.gov.pl

Tekst: Bartosz Skonieczny – LM.pl

adminKronika policyjnaLM.pl Przez trzy dni podpływał do domku letniskowego rowerkiem wodnym i kradł znajdujące się w nim przedmioty. Pomysłowemu włamywaczowi grozi za ten czyn do dziesięciu lat więzienia. O włamaniu do domku letniskowego policjanci z komisariatu w Ślesinie powiadomieni zostali na początku kwietnia. Z budynku zginął sprzęt RTV i AGD, akcesoria warsztatowe,...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
99 razy przeczytano