http://gloskoninski.pl/

Do groźnego Wypadku doszło wczoraj rano w Szyszyńskich Holendrach, jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. Kilka godzin później w Mikorzynie doszło do kolejnego wypadku na skutek nieuwagi i wyprzedzania. Kolejna osoba ranna w szpitalu. Zdjęcia.

Około 6:40 rano w miejscowości  na drodze DK20 w kierunku na Bydgoszcz doszło do zderzenia dwóch pojazdów:ciężarówki i samochodu osobowego.
Kierujący Vw Golf 24 letni mężczyzna nieustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym Volwo, którym kierował 39 letni mieszkaniec woj. opolskiego. Na skutek zderzenia pasażer Golfa doznał złamania nogi i trafił do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.
24 letni kierowca VW Golfa ma zatrzymane prawo jazdy i odpowie za spowodowanie wypadku. Sprawą zajmą się dochodzeniowcy z Komisariatu Policji w Ślesinie.

Niecałe 3 godziny później w Mikorzynie doszło do kolejnego wypadku, w którym udział wzięły Mercedes kierowany przez 29 letniego mieszkańca pow. konińskiego oraz Renault Master kierowany przez 28 letniego mieszkanca Kalisza.
Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Kierujący Renault Master nie ustąpił pierwsdzeństwa prawidłowo wyprzedzającemu jadącemu w tym samym kierunku kierowcy Mercedesa i uderzył go w bok co spowodowało zjazd na lewe pobocze i uderzenie Mercedesa w drzewo.

Kierujący Mercedesem na skutek zdarzenia doznał złamania nogi i trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący byli trzeźwi.
Sprawą zajmą się dochodzeniwowcy ze Ślesina. W chwili obecnej trwają niezbędne ustalenia zmierzjące do ustalenia przebiegu całego zdarzenia i ustalenia wszsytkich faktów.

adminKronika policyjnaDo groźnego Wypadku doszło wczoraj rano w Szyszyńskich Holendrach, jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. Kilka godzin później w Mikorzynie doszło do kolejnego wypadku na skutek nieuwagi i wyprzedzania. Kolejna osoba ranna w szpitalu. Zdjęcia. Około 6:40 rano w miejscowości  na drodze DK20 w kierunku na Bydgoszcz doszło do...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
814 razy przeczytano