W połowie stycznia br. odbyło się zebranie sprawozdawcze z działalności Koła Wędkarskiego nr 25 w Ślesinie. Oprócz sprawozdania z pracy w 2019 r., Zarząd przedstawił plany na 2020 r.

Obecnie w Zarządzie pracują: Wojciech Moskal – prezes, Krzysztof Kędzierski – wiceprezes ds. sportu, Kazimierz Golimowski – sekretarz, Andrzej Florczyk – skarbnik oraz Hubert Skórzewski, Mariusz Gruchalski i Michał Dębłowski – członkowie. Coroczne zebranie było doskonałym momentem do refleksji, nagrodzenia wyróżniających się zawodników, jak i działaczy. Tradycją stało się już wyróżnienie najlepszego wędkarza roku w dyscyplinie spławikowej oraz w wędkarstwie z łodzi.

W kategorii Junior 1 miejsce zajął Tomasz Łopata, w kategorii Senior 1 miejsce zajął Łukasz Gołdyn, w kategorii Załoga z Łodzi 1 miejsce zajęli Andrzej Moskal i Łukasz Gołdyn. Odznaczenia za działalność społeczną w kole otrzymali: Andrzej Florczyk – brązowa odznaka PZW, Zdzisław Wasicki – złota odznaka za zasługi dla wędkarstwa konińskiego, Mariusz Gruchalski, Michał Dębłowski oraz Sławomir Lewandowski – odznaka za zasługi dla wędkarstwa konińskiego. Na 2020 rok zaplanowano szereg konkursów:

Zarząd Koła nr 25 w Ślesinie gorąco zachęca do udziału w konkursach wędkarskich seniorów, juniorów i kobiety. Juniorzy i kobiety zwolnieni są od opłaty za udział w konkursie wędkarskim, a dla każdego z nich przewidziane są nagrody i drobne upominki. Zapisy na konkursy wędkarskie przyjmowane są nie później niż tydzień przed zawodami przez p. Kazi mierza Golimowskiego pod numerem tel. 783437709 (ul. Napoleona 11).

W sprawach zezwoleń oraz egzaminów na kartę wędkarską należy kontaktować się również z p. Kazimierzem Golimowskim. Do zobaczenia na najbliższych zawodach.

Z wędkarskim pozdrowieniem

Zarząd Koła nr 25 w Ślesinie

Tekst: Gazeta Ślesińska nr 3/2020

adminInformacjeW połowie stycznia br. odbyło się zebranie sprawozdawcze z działalności Koła Wędkarskiego nr 25 w Ślesinie. Oprócz sprawozdania z pracy w 2019 r., Zarząd przedstawił plany na 2020 r. Obecnie w Zarządzie pracują: Wojciech Moskal – prezes, Krzysztof Kędzierski – wiceprezes ds. sportu, Kazimierz Golimowski – sekretarz,...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
338 razy przeczytano