przegladkoninski.pl

Pod hasłem „Pomaganie przez morsowanie” kilkudziesięciu śmiałków z klubu Morsy Konin przyłączyło się do akcji charytatywnej dla 17-letniej Michaliny. Weszli do zimnej wody Jeziora Licheńskiego, a przyglądający się temu mogli wrzucić datki do puszek.

Od strażackiej zumby na rozgrzewkę rozpoczęły się wydarzenia, jakie towarzyszyły charytatywnej akcji „Złote serce dla Michaliny” na plaży w Licheniu. Grupa tamtejszych druhów w nomeksach stanęła przed instruktorką, aby zatańczyć prezentowany przez nią układ taneczny. Potem w rytm muzyki rozgrzewały się morsy z Konina, a na sam widok ludzi tańczących w strojach kąpielowych i koszulkach przy ujemnej temperaturze, robiło się zimno.

Jeszcze większy podziw zgromadzonej licznie widowni zyskali, gdy weszli do jeziora. Kilkudziesięcioosobowa grupa podskakiwała w wodzie z okrzykami na rozgrzewkę, a wydarzenie to oświetlali druhowie z OSP Licheń Stary, jak i burmistrz Ślesina Mariusz Zaborowski, który trzymał w ręku jedną z odpalonych rac.

Przyglądający się temu przedsięwzięciu mogli się rozgrzać przy ognisku, grzańcu, herbacie lub misce gorącej grochówki, a za wszystko wrzucali datki do puszek, które wsparły tę szczytną akcję.

Tekst: Aleksandra Wysocka – Przegląd Koniński

adminInformacjeprzegladkoninski.pl Pod hasłem „Pomaganie przez morsowanie” kilkudziesięciu śmiałków z klubu Morsy Konin przyłączyło się do akcji charytatywnej dla 17-letniej Michaliny. Weszli do zimnej wody Jeziora Licheńskiego, a przyglądający się temu mogli wrzucić datki do puszek. Od strażackiej zumby na rozgrzewkę rozpoczęły się wydarzenia, jakie towarzyszyły charytatywnej akcji „Złote serce dla Michaliny”...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
429 razy przeczytano