przegladkoninski.pl

Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina, otrzymał w czwartek oficjalne poparcie w wyborach samorządowych od szefa lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości.
– Nie widzimy innego kandydata – powiedział podczas sesji Rady Miejskiej w Ślesinie Eugeniusz Szymczak.

Eugeniusz Szymczak podczas poprzednich wyborów samorządowych rywalizował o fotel burmistrza z Mariuszem Zaborowskim, a w drugiej turze poparł nawet jego kontrkandydata. – Kiedy obejmował pan urząd, byliśmy na rozdrożach, ale bywało też między nami normalnie – powiedział szef PiS-u w Ślesinie. Dodając, że PiS chce oficjalnie poprzeć obecnego burmistrza w wyborach. – Nie widzimy innego kandydata i nie będzie – mówił Eugeniusz Szymczak.

– Chciałbym bardzo serdecznie podziękować koledze Eugeniuszowi Szymczakowi za miłe i ciepłe słowa. Jestem osobą bezpartyjną i tak też zamierzam startować w najbliższych wyborach, ale na pewno takie wsparcie i słowo z państwa strony jest dla mnie miłe – odpowiedział Mariusz Zaborowski.

Eugeniusz Szymczak chce startować w wyborach do rady powiatu konińskiego. Jak nam powiedział, nie ustalał poparcia dla obecnego burmistrza z regionalnymi strukturami PiS.

Tekst: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński
adminInformacjeMariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina, otrzymał w czwartek oficjalne poparcie w wyborach samorządowych od szefa lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. – Nie widzimy innego kandydata – powiedział podczas sesji Rady Miejskiej w Ślesinie Eugeniusz Szymczak. Eugeniusz Szymczak podczas poprzednich wyborów samorządowych rywalizował o fotel burmistrza z Mariuszem Zaborowskim, a w drugiej...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
473 razy przeczytano