facebook.com/mariusz.zaborowski.528

2 czerwca 2018 r. w Kępie dokonano oficjalnego otwarcia świetlicy wiejskiej. Mieszkańcy tej miejscowości mają już miejsce, gdzie mogą zorganizować zebranie, dyskotekę czy uroczystość rodzinną.

Świetlica mieści dużą salę na 50 osób, kuchnię z pełnym wyposażeniem i dwie toalety. Jest to drewniana budowla o powierzchni prawie 100 m. kw., częściowo ocieplona styropianem i wykończona
panelami. Nie ma okien, ale w razie niepogody świetnie sprawdzają się rolety. Kiedy jest słonecznie można je podnieść i świetlica przypomina dużą altanę. Idealną na spotkania w plenerze. Koszt tego przedsięwzięcia to ok. 70 tys. zł, w całości pokryty z budżetu Gminy Ślesin.

Uroczystego otwarcia dokonali: burmistrz Mariusz Zaborowski, przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Chrzanowski i sołtys Kępy Aurelia Lepsza. W przemówieniu podziękowała ona mieszkańcom, którzy wspierali ją w pracach przy powstaniu świetlicy: Jadwidze Teodorczyk, Teresie Ławniczak, Janinie Dębowskiej, Dariuszowi Lepszemu. Podziękowania popłynęły też w stronę burmistrza Mariusza Zaborowskiego i radnych Rady Miejskiej za akceptację projektu i sfinansowanie. W uroczystości uczestniczyła też pani sekretarz Ilona Banaszak, sołtys Julii Irena Jabłońska oraz mieszkańcy Kępy. Obsługę gości zapewniła pani Dorota Adamczyk.

Tekst: Gazeta Ślesińska – nr 6/2018

adminInformacje2 czerwca 2018 r. w Kępie dokonano oficjalnego otwarcia świetlicy wiejskiej. Mieszkańcy tej miejscowości mają już miejsce, gdzie mogą zorganizować zebranie, dyskotekę czy uroczystość rodzinną. Świetlica mieści dużą salę na 50 osób, kuchnię z pełnym wyposażeniem i dwie toalety. Jest to drewniana budowla o powierzchni prawie 100 m. kw., częściowo ocieplona styropianem i wykończona panelami....Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
366 razy przeczytano