przegladkoninski.pl

Dwadzieścia par, z terenu gminy Ślesin, otrzymało 20 września medale za długoletnie pożycie małżeńskie od prezydenta RP Andrzeja Dudy.
– Te wspólne lata to symbol wierności i miłości rodzinnej – mówiła podczas uroczystości Katarzyna Fryza, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Ślesinie, która razem z burmistrzem Mariuszem Zaborowskim składała życzenia jubilatom.

Przy jednym stole spotkały się pary, które ponad pół wieku temu wzięły ślub.
– Składaliście sobie z ufnością przyrzeczenie, że będziecie dzielić razem chwile dobre i złe, decydując się pójść razem przez życie, wspomagać się wzajemnie w chwilach ciężkich i cieszyć się wspólną radością, budować wspólne życie na fundamencie miłości, przyjaźni i zaufania – mówiła Katarzyna Fryza.

Jubilatom medale w imieniu prezydenta RP wręczył burmistrz Mariusz Zaborowski. Jak podkreślał, wszystkie pary mają ogromny dar, bo mogą być razem przez tyle lat.
– Życie to często trudne sytuacje i wiele problemów – mówił burmistrz. – Nie zawsze jest idealnie, ale państwo daliście sobie radę i przeżyliście wspaniale ten czas.

 

Źródło: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński

adminInformacjeDwadzieścia par, z terenu gminy Ślesin, otrzymało 20 września medale za długoletnie pożycie małżeńskie od prezydenta RP Andrzeja Dudy. – Te wspólne lata to symbol wierności i miłości rodzinnej – mówiła podczas uroczystości Katarzyna Fryza, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Ślesinie, która razem z burmistrzem Mariuszem Zaborowskim składała życzenia jubilatom. Przy...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
654 razy przeczytano