przegladkoninski.pl

Nie w styczniu, ale na początku lutego planowane jest oficjalne otwarcie zmodernizowanego Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie. Jak mówi burmistrz Mariusz Zaborowski, w uroczystości chcieliby wziąć udział wojewoda i marszałek, a także wójtowie i burmistrzowie.
– Zaplanowaliśmy też dni otwarte urzędu, aby ten budynek pokazać mieszkańcom – wyjaśnia.

Początkowo oficjalne otwarcie urzędu miało odbyć się w styczniu. Teraz mowa jest o początku lutego. Skąd ta zmiana?
– Władze samorządowe, mówię tu o marszałku, wojewodzie, wójtach i burmistrzach, z chęcią przyjadą na otwarcie, ale teraz mają bardzo dużo spotkań świąteczno-noworocznych, więc w większości tych osób by nie było – mówił niedawno Mariusz Zaborowski. A gminie Ślesin zależy na tym, aby ten budynek zobaczyło jak najwięcej osób. Będą też dni otwarte dla mieszkańców. – Będziemy przyjmować, oprowadzać, pokazywać, jak wygląda. Obecnie odbieramy bardzo pozytywne informacje na temat tego, jak urząd został wykonany, jakie są warunki – dodał burmistrz. – Możemy się pochwalić tym, że wreszcie w Ślesinie jest tak piękny budynek, bo urząd to stworzyliśmy już kilka lat wstecz, bo urząd to przede wszystkim pracownicy. Jest to bardzo dobra kadra, która pracuje na ten wizerunek. Ten budynek dorównuje teraz jakości, która u nas jest.

Modernizacja urzędu w Ślesinie, razem z zakupem mebli, kosztowała ponad 5 milionów złotych.

Tekst: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński
adminInformacjeNie w styczniu, ale na początku lutego planowane jest oficjalne otwarcie zmodernizowanego Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie. Jak mówi burmistrz Mariusz Zaborowski, w uroczystości chcieliby wziąć udział wojewoda i marszałek, a także wójtowie i burmistrzowie. – Zaplanowaliśmy też dni otwarte urzędu, aby ten budynek pokazać mieszkańcom – wyjaśnia. Początkowo oficjalne...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
719 razy przeczytano