Zapraszamy do odwiedzania strony z danymi zbieranymi przez amatorską stację meteorologiczną ulokowaną na terenie gminy Ślesin. Dzięki niej można dowiedzieć się nie tylko o aktualnej temperaturze, wietrze i opadach, ale i zobaczyć prognozę pogody na najbliższe dni.

Obecnie jest to nie tylko ważne dla turystów i wczasowiczów odwiedzających nasze strony, ale i rolników dla których pogodna i sucha aura jest istotna w czasie żniw. Tymczasem po okresie suszy z początku lipca i nasilonych opadach w połowie miesiąca (spadło już prawie 90 litrów na metr kwadratowy) nastała pogoda gorąca i sucha. Wysokie temperatury mają utrzymać się na dłużej, jednak w drugiej połowie tygodnia są możliwe przelotne burze. Na stronie stacji meteo można sprawdzać aktualne przewidywania modeli pogodowych.

Nowy adres strony: pogodaslesin.bo.pl

Meteorogram ICM dla gminy Ślesin: dokładna prognoza krókoterminowa ICM

Prognoza portalu WeatherUndergroud: prognoza Wunderground

Prognoza WXSIM: prognoza na postawie modelu GFS

adminInformacjeZapraszamy do odwiedzania strony z danymi zbieranymi przez amatorską stację meteorologiczną ulokowaną na terenie gminy Ślesin. Dzięki niej można dowiedzieć się nie tylko o aktualnej temperaturze, wietrze i opadach, ale i zobaczyć prognozę pogody na najbliższe dni. Obecnie jest to nie tylko ważne dla turystów i wczasowiczów odwiedzających nasze strony,...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
275 razy przeczytano