LM.pl

Noworoczny toast na ślesińskim rynku. Rok 2020 mieszkańcy przywitali pokazem fajerwerków.

Przed północą mieszkańców Ślesina bawił wodzirej, a chwilę przed wystrzeleniem korków od szampanów, na scenie pojawił się burmistrz Mariusz Zaborowski.

– Po raz 10. mam ogromny zaszczyt i przyjemność witać z Państwem Nowy Rok. Kończymy 2019, za chwileczkę przywitamy 2020 rok – mówił Mariusz Zaborowski. – Spotykamy się w wyjątkowym miejscu, bo Ślesin jest wyjątkowy. Staramy się, żeby było coraz lepiej i żeby Państwu żyło się lepiej i żebyśmy mogli się chwalić wspaniałą gminą. Życzymy Państwu w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczęścia, radości, spełnienia wszystkich marzeń – dodał.

lm.pl
LM.pl

Zaraz po życzeniach gospodarza gminy, niebo rozświetliły fajerwerki. Kilkuminutowy pokaz zrobił spore wrażenie na mieszkańcach, którzy najpierw ogrzewali się przy koksownikach. Później natomiast rozgrzewali się tańcząc w rytmie muzyki.

Tekst:  Aleksandra Braciszewska – Benkahla – LM.pl

adminInformacjeLM.pl Noworoczny toast na ślesińskim rynku. Rok 2020 mieszkańcy przywitali pokazem fajerwerków. Przed północą mieszkańców Ślesina bawił wodzirej, a chwilę przed wystrzeleniem korków od szampanów, na scenie pojawił się burmistrz Mariusz Zaborowski. - Po raz 10. mam ogromny zaszczyt i przyjemność witać z Państwem Nowy Rok. Kończymy 2019, za chwileczkę przywitamy 2020...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
166 razy przeczytano