przegladkoniski.pl

Czy przy nowym przystanku w Ślesinie będzie toaleta? O taką, w imieniu pasażerów, zawnioskował do burmistrza jeden z mieszkańców gminy. Chyba jednak raczej szansy na to nie ma! Mariusz Zaborowski wyjaśniał, że w centrum Ślesina jest toaleta publiczna.

Mieszkaniec gminy podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Ślesinie mówił, że przy nowym przystanku (sfinansowanym w ramach Konińskiego Obszaru Strategicznej Interwencji) brakuje toalety.
– Chodzi mi o osoby do nas przyjeżdżające. W pewnym momencie natura jest taka, że jej się nie oszuka – mówił mieszkaniec.

Jak na taki apel zareagował burmistrz? Chyba był nieco zdziwiony, tak jak i radni i goście.
– Na terenie naszej gminy są 184 przystanki – mówił Mariusz Zaborowski. Sugerując więc, że gdyby przy każdym z nich miała powstać toaleta, gminy nie byłoby na to stać. Krótko mówiąc, jest to po prostu niemożliwe. – Ten nowy przystanek jest obiektem bardzo ładnym, toi toi już średnim – powiedział burmistrz. Wyjaśniał, że w centrum Ślesina jest toaleta publiczna, więc najbardziej rozsądnym byłoby po prostu przy przystanku umieszczenie tablicy, gdzie ona się znajduje.
– Nie będzie to wymagało dodatkowych kosztów – dodał burmistrz Ślesina.

Tekst: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński
adminInformacjeprzegladkoniski.pl Czy przy nowym przystanku w Ślesinie będzie toaleta? O taką, w imieniu pasażerów, zawnioskował do burmistrza jeden z mieszkańców gminy. Chyba jednak raczej szansy na to nie ma! Mariusz Zaborowski wyjaśniał, że w centrum Ślesina jest toaleta publiczna. Mieszkaniec gminy podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Ślesinie mówił, że przy...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
431 razy przeczytano