Wybory samorządowe to nie tylko wybory na burmistrzów, prezydentów miast i radnych gminnych, ale również wybór naszych reprezentantów w Radzie Powiatu Konińskiego i Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

W czasie przyszłotygodniowych wyborów na listach znajdziemy:

Rada Powiatu Konińskiego

Okręg 6

Gmina: Ślesin

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KOCAJ Władysław 61 Ślesin
2 MACIEJEWSKI Piotr 40 Licheń Stary
3 ADAMCZYK Mariola 55 Wąsosze
4 JÓZEFACKI Jan 25 Wierzelin
5 NIEDŹWIEDZIŃSKA Ewelina Małgorzata 31 Pole B

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KĘDZIORA Krzysztof Piotr 32 Ślesin
2 NOWAK Agnieszka 42 Ślesin
3 GARBACIAK Marcin 42 Ślesin
4 SOMPOLIŃSKA Teresa 61 Niedźwiady
5 DORYWALSKI Krzysztof Kazimierz 49 Kolonia Sarnowa

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 MRZEWIŃSKI Marcin 39 Wola Podłężna
2 MIELCZAREK Dawid 23 Golina
3 SZPLET Kinga 28 Kazimierz Biskupi

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 FIJAŁKOWSKA Elżbieta Wioleta 53 Ślesin
2 MATUSZAK Grzegorz Tomasz 49 Ślesin
3 BIERNACKA Elżbieta 58 Ostrowąż
4 SZCZEPANKIEWICZ Waldemar 37 Kolebki
5 RADKE Elżbieta Marianna 65 Helenowo

Lista nr 12 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 FRYZA Katarzyna 45 Szyszyn
2 PAWLAK Radosław 39 Licheń Stary
3 JAMRÓSZKA Barbara 62 Kijowiec
4 PRZYBYLSKA Hanna Agnieszka 49 Lubomyśle
5 SZADKOWSKI Piotr 31 Władysławów

Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 KRÓLAK Sławomir 51 Biskupie
2 CIESIELSKA Hanna 52 Sławoszewo
3 GRZYMSKI Tomasz 50 Różopole
4 NAWROT Marianna 68 Wierzelin
5 WESOŁOWSKI Jarosław 36 Głębockie Pierwsze

 

Sejmik województwa

Okręg 4

Miasto Konin, powiaty: koniński, kolski, słupecki, turecki

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 GRZESZCZAK Eugeniusz Tomasz 63 Słupca
2 CIEŚLAK Czesław 72 Koło
3 BIELIK Stanisław Adam 70 Rychwał
4 FRANKOWSKA Bożena Alina 62 Konin
5 MENDELAK Wojciech Henryk 61 Konin
6 CHOJNACKA Anna Emilia 35 Chojny
7 MAJDA Anna 37 Kawęczyn

Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 STĘPIEŃ Miłosława Dorota 40 Konin
2 JENDRZEJEWSKI Michał 40 Brdów
3 KLECHNIOWSKA Anna Bronisława 49 Konin
4 KAUP Marcin 29 Słupca
5 KOŁATA Justyna Andżelika 36 Konin
6 WRZESZCZ Bartłomiej 31 Konin
7 KROWIAK Ewa Sabina 35 Konin

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 SYTEK Maciej Dariusz 53 Biskupice
2 SZURGOT Andrzej 45 Powiercie
3 WASZAK Małgorzata 61 Poznań
4 WRÓBLEWSKA-KUBACKA Maria Jolanta 50 Ewinów
5 PLESIŃSKI Andrzej Karol 69 Słupca
6 ŚMIDOWICZ Lidia Elżbieta 62 Strzałkowo
7 DRZEWIECKI Henryk Marek 56 Kazimierz Biskupi

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 PAŁASZ Kazimierz Czesław 66 Posoka
2 DASZKIEWICZ Anna 64 Konin
3 SKORUPKA Michał 36 Konin
4 ZAKRZEWSKA Monika 30 Wierzbocice
5 BARC Zbigniew 61 Powiercie
6 PLUCIŃSKA Danuta 60 Konin
7 KUBACKA Zofia Ewa 67 Cisew

Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 NOWAK Paulina 25 Słupca
2 PARDYKA Piotr Łukasz 30 Poznań
3 BĄK Anna 29 Cielimowo
4 SOBKOWIAK Wojciech 23 Swarzędz
5 KOŁODZIEJ Anna Beata 26 Poznań

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 BRYŁKA Anna Mirosława 28 Kobylata
2 RUSIN Paweł Rafał 26 Koło
3 NOWICKA Jolanta Elżbieta 65 Poznań
4 MACIEJEWSKI Eugeniusz 64 Turek
5 RYCHTANEK Patryk Józef 21 Połażejewo

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 JANKOWSKI Tadeusz 62 Szczepidło
2 JAŁOSZYŃSKI Stefan 42 Szemborowo
3 BŁASZCZYK Marzena 44 Russocice
4 ANDRZEJCZAK Tomasz 45 Konin
5 POTOCKA Danuta Ewa 61 Zagórów

Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 GAPIŃSKA Magdalena 29 Kościelec
2 MIERZEJEWSKA Elżbieta 50 Koło
3 DĄBROWICZ Mikołaj Piotr 19 Pacholewo
4 SCHMIDT Jacek Wojciech 51 Poznań
5 KORZENIEWSKI Eryk 25 Budzisław Kościelny

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 ITMAN Zofia Mariola 64 Konin
2 POPKOWSKI Robert Adam 52 Konin
3 JEDLIKOWSKA Ewa Stanisława 47 Kicin
4 RZEPECKA-ANDRZEJAK Katarzyna Aneta 37 Modła Kolonia
5 SOBCZAK Krzysztof 55 Turek
6 FIAŁKOWSKI Grzegorz 48 Bylice-Kolonia
7 SZYKOWNA Anita Aldona 38 Strzałkowo

Lista nr 11 – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść oświadczenia lustracyjnego
1 WAWRZYNIAK Radosław Józef 47 Wola Koszucka
2 PILARCZYK Teresa Alicja 61 Tuliszków
3 WAWRZYNIAK Benedykt 55 Dryja
4 ZAKRZEWSKI Piotr 51 Turek
5 SZMAJDKA Elżbieta 45 Drążek
adminInformacjeWybory samorządowe to nie tylko wybory na burmistrzów, prezydentów miast i radnych gminnych, ale również wybór naszych reprezentantów w Radzie Powiatu Konińskiego i Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. W czasie przyszłotygodniowych wyborów na listach znajdziemy: Rada Powiatu Konińskiego Okręg 6 Gmina: Ślesin Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania Treść...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
720 razy przeczytano