milwicz-architekci.pl

Projekt biura Milwicz Architekci, który wygrał w konkursie duńskiej firmy, został zrealizowany na pięknie rozrzeźbionych wydmach Mierzei Wiślanej. Od ubiegłego roku mieszkańcy Ślesina (i nie tylko) mogą liczyć na profesjonalną pomoc rodzimych architektów, których połączyły wspólne pasje oraz sakrament małżeństwa.

Projektanci poznali się na studiach doktoranckich, gdzie połączyła ich pasja do architektury i gór. Pierwszy realizowany wspólnie większy projekt wygrał w konkursie duńskiej firmy a jego miejsce docelowe to pięknie rozrzeźbione wydmy Mierzei Wiślanej. W efekcie powstał projekt budynku hotelowego z restauracją, a prywatnie w trakcie prac nad tym właśnie projektem zapadła decyzja o założeniu biura oraz o małżeństwie.

Połączenie wiedzy architekta z dodatkowymi studiami konserwatorskimi oraz konstruktora pozwala na tworzenie ciekawych form zarówno nowoczesnej architektury, jak i pracy przy zabytkowych obiektach. Jak mówią -„projektowanie to połączenie wielu ciekawych dziedzin od fizyki przez nauki przyrodnicze, sztukę, a także umiejętności interpersonalne, dlatego też jest to trudna, ale bardzo pociągająca praca, która daje wiele satysfakcji. Architekt musi być osobą niezwykle empatyczną, gdyż tylko wtedy stworzy przestrzen, która bedzie cieszyć użytkownika”.

Prace państwa Milwiczów można zobaczyć na stronie internetowej www.milwicz-architekci.pl

 

Źródło: Gazeta Ślesińska nr 1 / 2018

adminInformacjeProjekt biura Milwicz Architekci, który wygrał w konkursie duńskiej firmy, został zrealizowany na pięknie rozrzeźbionych wydmach Mierzei Wiślanej. Od ubiegłego roku mieszkańcy Ślesina (i nie tylko) mogą liczyć na profesjonalną pomoc rodzimych architektów, których połączyły wspólne pasje oraz sakrament małżeństwa. Projektanci poznali się na studiach doktoranckich, gdzie połączyła ich pasja do architektury i...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
771 razy przeczytano