Gazeta Ślesińska

Jubileusz 70-lecia zaślubin świętowali 15 sierpnia 2019 roku Państwo Olimpia i Zygmunt Jąkalscy z Kolebek.

Uroczystość rozpoczęła się w południe Mszą św. w kościele parafialnym w Wąsoszach. Na zakończenie nabożeństwa proboszcz ks. dr Wiktor Hołtyn złożył Jubilatom życzenia i przekazał na pamiątkę książkę autorstwa św. Jana Pawła II – „Świadek krzyża”. W otoczeniu najbliższych członków rodziny Jubilaci przybyli do Papaver Hotel w Ślesinie, gdzie przyjmowali życzenia i podjęli gości tradycyjnym poczęstunkiem.

Z okazji tak pięknego jubileuszu z serdecznymi życzeniami pośpieszyli również Mariusz Zaborowski – Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin oraz Katarzyna Fryza – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Ślesinie, dedykując Parze pamiątkowy dokument z symbolicznym zapisem roku zawarcia ślubu i roku jubileuszu oraz bukietem kwiatów. Państwo Olimpia i Zygmunt Jąkalscy to para z najdłuższym stażem małżeńskim na terenie gminy Ślesin.

Wychowali 4 dzieci – 2 synów i 2 córki. Mają 15 wnuków i 15 prawnuków. Jubilaci podkreślają, że zawsze wokół nich są najbliżsi członkowie rodziny, na pomoc których mogą liczyć, a jako receptę na tak długie pożycie małżeńskie podają wzajemny szacunek i zrozumienie. Naszym Jubilatom życzymy dużo zdrowia i kolejnych tak pięknych uroczystości rodzinnych.

Tekst: Gazeta Ślesińska nr 8/103 2019

adminInformacjeGazeta Ślesińska Jubileusz 70-lecia zaślubin świętowali 15 sierpnia 2019 roku Państwo Olimpia i Zygmunt Jąkalscy z Kolebek. Uroczystość rozpoczęła się w południe Mszą św. w kościele parafialnym w Wąsoszach. Na zakończenie nabożeństwa proboszcz ks. dr Wiktor Hołtyn złożył Jubilatom życzenia i przekazał na pamiątkę książkę autorstwa św. Jana Pawła...Niezależny Portal Społeczności Gminy Ślesin
Podziel się tą wiadomością
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
64 razy przeczytano